Site Haritası  |    Sık Sorulan Sorular
anasayfa hakkimizda urunler referanslar iletisim
EGS Enerji
 
 

buy cheap jintropin online,jintropin 100iu kit price,getropin 100iu


A little lost, marginal, indigent, Generika Levitra reports a supervisor. From those who walk to stamps. The first priority after such a disaster is to rescue people and provide humanitarian aid. In addition, UNESCO is in close contact with local authorities, contributing to efforts to assess damage to cultural heritage in the region and providing support for the implementation of first recovery actions.

One of the biggest successes of the French cinemas G Oury's Big Mop puts the Bourvil de Fun duo back in a cross this time of France. The brilliant conductor Stanislas Lefort incarnated by Louis de Fun marks the spirits by his incomparable r and dr dr most drastic situations like those of Bourvil and Fun falling nose with gliders while they It is absolutely necessary for Bourvil to have a 'Y' no hh, to which Louis de Fun 'C' is what is the bone. '

Kopa, Platini, Zidane, France's football Buy Viagra Berlin has always needed a hero n10, able to make the show, to score and win his team.Pogba can do all this.Learning is also a key skill, with the management of pre-elementary and elementary schools, from their creation to their financing (excluding teacher remuneration) through their implementation or management. The town is also in charge of cultural, sports and tourist facilities, often synonymous with dynamism and attractiveness, especially in small municipalities.

The Perfect (it's not a joke) p t liver spread. Too good not even tired after 32 years without sugar. In this getropin 100iu strategy, the Islamists put to the benefit of their propaganda all the social misdeeds of racism, discriminations linked to the origin and prostitual practices, etc. And as a remedy to these social and political evils, they advance their Islamist currencies, fed sexism, such as advocating the wearing of the veil or sexual and communal non-sexuality, which goes against the recognition of free and autonomous individuality.

The car for the circuit is space-like, very comfortable and always clean. The choice of hotels by Arvindh was very good, the guides were 80% buy cheap jintropin online excellent and well chosen, the proposed circuit impeccable in terms of distances to Commander Kamagra travel, places to visit and necessary rest periods.

The next morning, when he gets out of bed, Nicolas Gaume Generisk Levitra Flashback wakes up one of his men in the United States, then, zap, calls his office in Tokyo. He runs to a bar, has a Buy Kamagra Australia breakfast with jintropin 100iu kit price one of his employees, a 25-year-old graphic designer who decided to start his own company.
  İleri teknoloji
  Düşük maliyet
  Müşteri memnuniyeti

Kesintisiz Güç Kaynaklarının sınıflandırılması,
  Statik kesintisiz güç kaynağı
  Dinamik kesintisiz güç kaynağı

Şehir Şebekesinde Oluşan Sorunlar
  Elektriksel gürültüler
  Ani gerilim yükselmeleri
  Aşırı gerilimler
  Gerilim düşümleri
  Hormonikler
  Darbe ve geçiş

01. Elektriksel Gürültüler
Sinüs dalgası üzerinde oluşan yüksek frekans darbelerine verilen isimdir.
02. Ani Gerilim Yükselmeleri
0-10 ms arasında kısa süreli ani gerilim yükselmesidir.
03. Aşırı Gerilim
Standart bir ürünün kaldırabileceğinin üzerinde olan aşırı gerilimleridir.
04. Gerilim Düşümleri
Şebeke geriliminin norminal gerilimler altına değişmesi ve bu seviyede kalmasıdır.
05. Harmonik
Yüksek frekanslı titreşimlerdir.Sinus eğrisi üzerinde oluşan bozukluklardır.
06. Darbe ve Geçiş
Yüksek genlikli ve yüksek enerjili microsaniye düzeyinde kısa süreli etkilerdir.

AKÜ
Ups sistemleri aynı akü teknolojini kullanıyor görünseler de değişik kesintisiz güç kaynağı üreticilerin değişik akü ömrüne sahip cihazları vardır.Bu kullanıcılar için çok önemlidir, çünkü akü yenilenmesi pahalıdır (UPS’nin yaklaşık %30’u kadardır.) Hatalı aküler sisteme olan güvenirliği azaltır, sıkıntı kaynağıdır ve zaman kaybına neden olur.

Akü Ömrünü Etkiliyen Faktörler
01. Ortam sıcaklığı,
02. Deşarj derinliği
03. Şarj-deşarj alımının büyüklüğü,
04. Akü şarj - deşarj sayısı

01. Ortam Sıcaklığı
Sıcaklık akü ömrünü etkileyen en önemli faktörlerin başında gelmektedir.Sıcaklık değişimi akü içerisindeki kimyasal tepkimeleri doğrudan etkileyeceğinden akünün servis ömrünü de doğrudan etkilemektedir.Bu yüzden kesintisiz güç kaynakları hava sirkülasyonunun iyi olduğu iyi olduğu ve aşırı sıcaklık üreten cihazların bulunmadığı ortamlar yerleştirilmelidir.

02. Deşarj Derinliği
Aküler deşarj olurken, deşarj sırasında harcanan kapasite yeni deşarj derinliği akünün servis ömrünü önemli ölçüde etkiler.Harcanan kapasite ne kadar fazla olursa şarj sırasın da akünün negatif plakasında kaybedilen bu kapasitenin kazanımı o kadar zor olur.
Servis ömrü 500 cycle olan bir akü sürekli %100 deşarj edildiğinde servis ömrü 500 den 100’e kadar azalmaktadır.
Aküler için belirlenen servis ömrü aslında aküler için hesaplanan ortalama şarj-deşarj sayısı baz alınarak hesaplanmıştır.
Yani akünün ömrü 5 yıl demek yerine 500 cycle demek çok daha doğru olur.

03. Akü Şarj-Deşarj Akımının Büyüklüğü

Oldukça yüksek değerlerdeki şarj akımları akü tarafından absorbe edilmeyecek kadar çok gaz çıkışına neden olur.Buda iç basıncın artmasına neden olur ve gaz valften dışarı atılır.Bu nedenle elektronik miktarı azalır ve sonunda biter.Bu yüzden akü şarjı sırasında şarj akımı limitleri önerilen değerlerin üzerine çıkılmamalıdır.(Örneğin 0,7-1,0A şarj limit akım 7,2 Ah’lik bir akü grubu için)bu değer akü kapasitesi 10’a bölünerek bulunan bir değerdir.(C/10 rate)
Deşarj akımının büyüklüğü de akü servis ömrünü etkilemektedir.Büyük akımlarla deşarj yapıldığında negatif plaka aşırı sülfatlanma (PbS04) olacağından akünün kimyasal değerinde bozulmalar oluşur.Bu durumda akü servis ömrünü etkilemektedir.

04. Akü Şarj-Deşarj Sayısı

Akülerin ömürleri yıl olarak değil de şarj-deşarj sayısı (cycle life) olarak belirlenir.Ancak kullanıcıların daha rahat anlayabilmeleri için bu değer şarj-deşarj sayısı baz alınarak kullanıcıya yıllık ömür olarak bildirilir.
 
KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI FİYAT ALIN !!!
info@egsenerji.com.tr
 
EGS SERVO REGÜLATÖR

Regülatör imalatımız 1 KVA dan 1500 KVA ya kadar olan güçlerde üretilmektedir.Egs regülatörlerin kullanım alanları olarak alarm sistemleri, cnc makinaları, kontrol cihazları, evlerde, radyo ve televizyon vericilerinde, medical sistemlerde, digital makinalar olarak söyleyebiliriz.

Egs Voltaj Regülatörleri kaça ayrılır
?
Servo regülatör
Stetik regülatör
Mikroişlemcili regülatör olarak üçe ayırabiliriz.
Ürünler bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz.

EGSPLUS SERİSİ KOMBİ GÜÇ KAYNAĞI

Kombiler için özel olarak tasarlanmış olan kesintisiz güç kaynaklarımız
Sizlere kesintisiz konfor sunmaktadır.
Kombi güç kaynakları ile film keyfiniz yarım kalmasın
Kombi güç kaynakları ile bebeğiniz hiç üşümesin
Kombi güç kaynakları ile kesintisiz sıcak su

KARANLIĞA MAHKUM OLMAYIN!
----------------------------------------------------------------------------------------------
Kesintisiz Güç Kaynağı' nda KAMPANYA

1 kVA ONLİNE UPS 199 $ + kdv (Tam bakımsız kuru akü)
2 kVA ONLİNE UPS 339 $ + kdv (Tam bakımsız kuru akü)
3 kVA ONLİNE UPS 389 $ + kdv (Tam bakımsız kuru akü)

kesintisiz güç kaynağı, kombi güç kaynağı, kepenk güç kaynağı, smps güç kaynağı, online ups, kuru akü, jel akü, sulu akü, voltaj regülatörü, servo regülatör, statik regülatör, mikroişlemcili regülatör, acdc switcher, acdc gerilim ürünleri, power supply, jeneratör, redresör, invertör, konvertör, motor hız kontrol, motor yol verici, trafo, harmonik filtre ürünlerimizden bazılarıdır.
Kampanya telefonu (0212) 220 09 25

KEPENK GÜÇ KAYNAĞI
Egs kepenk güç kaynağı siz müşterilerimizin yoğun talebi üzerine ürünlerimiz arasına katılmıştır. Egs kepenk güç kaynağı ’nı motorlu kepenk sistemlerinin tamamında kullanabilirsiniz. Kepenk güç kaynağı ’nın yanında 2 adet kumandası mevcuttur.
 

Teknik Servis
Sektörde 14 yıllık tecrübesi olan mühendis kadromuzla kesintisiz güç kaynağı, regülatör, redresör, invertör, imalatlarının yanında müşteri memnuniyetini ön planda tutan teknik servis anlayışı ile müşterilerimize 7*24 hizmet vermekteyiz.
İstanbul, Ankara, İzmir, için servis süresi 1 saat olup Türkiye genelindeki geniş ve uzman bayii ağı ile de müşterilerimize 6-12 saat içerisinde hizmet vermekteyiz.

Teknik Servis hizmetlerimiz arasında,
Kesintisiz güç kaynağı ve regülatör bakım işlemleri
Kesintisiz güç kaynağı ve regülatör devreye alma ve montaj
Kesintisiz güç kaynağı akü tespiti, değişimi
Kesintisiz güç kaynağı ve regülatör bakım antlaşmaları
Kesintisiz güç kaynağı ve regülatör tamiri
Kesintisiz güç kaynağı yazılımları

Teknik servis hizmetlerimizden sadece bir kaç tanesi!!!
7*24 teknik servis numaramız 0532 593 95 14

Dijital Baskı Makinesi Nedir?
Dijital Baskı Nedir?
Baskının bilgisayar destekli dijital ortamlarda yapılması demektir. Gelişen teknoloji ile birlikte hız verilen hassas dijital ortamların birden çok sağlayıcı desteği ile dijital ortamda üretilerek naylon bez kumaş vb. yüzeylere yazılma işlemi yapan makinelere denir.

Dijital Baskı Nerelerde Kullanılır?
Dijital baskı reklamcılık, reklam ajansları, tekstil firmaları, bayrak üretimi yapan firmalar, başta olmak üzere bir çok alanda dijital baskı vazgeçilmez olmuştur. Dijital baskı makineleriniz için EgsPower kesintisiz güç kaynağı serisi üretilmiştir.

 
UPS SEÇİMİ
Satın alacağınız bir güç kaynağı sizi şebekenizdeki olumsuzluklardan korumalıdır. Kesintisiz güç kaynağı seçiminde göz önünde bulundurulması gereken kriterler;
Offline, Lineinteractive, Online
Giriş gerilim ve frekans toleransı
Giriş toplam akım ve gerilim harmonik distorsiyonu
Giriş Güç faktörü düzeltmesi (PFC)
Akülerin modeli, markası, besleme süresi
IGBT inverter
Çıkış gerilim kararlılığı
MTBF zamanı
MTTR zamanı
Çıkış frekans kararlılığı
Dinamik regülasyon
Dengesiz yüklenebilme
Çıkış gerilimi harmonik distorsiyonu
İnternet ortamına veya bilgisayar ağınıza entegrasyonu
Uzaktan izlenebilme ve müdahale edilebilme
Korumaları (aşırı yük , kısa devre koruması vb....)
İşletme maliyeti
Gücü ne olmalı
VERİMİ...
 
bu maddeleri daha da uzatmak mümkün. Güç kaynağı seçmek detaylı bilgi ve tecrübe gerektirmektedir. Siz en iyisi UPS almadan önce bizi arayın, tüm bu kriterleri sizin adınıza biz değerlendirelim ve işletmenize ideal, bütçenize en uygun optimum çözümler sunalım.
Neden Regülatör ?
Işık Azaldıkça karanlık çoğalır” .

Ne kadarda doğru günümüz Türkiye’ sindeki enerji problemiyle. Evlerimizde, İş yerlerimizde, çevremizde, kısaca hayatımızın her yerinde sürekli elektrikli ve elektronik aletle birlikte yaşamak zorundayız. Onlar bizim vazgeçilmez dostlarımız arasına belki de hiç çıkmamak üzere girivermişler.
 

Bu teknoloji harikası cihazlarımız için kararsız şebeke gerilimi sağlıksız gıdalarımız gibidir. Bazen dolabımızın hassas motorunun, Bazen televizyonumuzun güç devresinin, bazen de on binlerce dolar ödeyerek satın aldığımız cnc makinelerimizin bilgisayar sistemlerinin düşük gerilimden veya yüksek gerilimden yandığını duymuşuzdur teknik servis' lerden.

Zaman zaman göz kırpar fabrikamızdaki ampullerimiz, düşük gerilim ve yüksek gerilim nedenleri ile Bunlar gibi daha bir çok sorunla mücadele edebilmenin bir tek çaresi var.

EGS Voltaj regülatörü kullanmak.


EGS ENERJİ VE ELEKTRONİK GÜÇ SİSTEMLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Adres: Perpa Ticaret Merkezi B. Blok Kat:8 No:992 Okmeydanı / İSTANBUL
Tel: 0212 220 09 06 - 0212 220 09 25 Faks: 0212 220 09 41
E-mail: info@egsenerji.com.tr
anasayfa