top of page
Yenilenebilir enerji

HAKKIMIZDA,


EGS ENERJİ GÜÇ SİSTEMLERİ, kurulduğu günden bu yana kesintisiz güç kaynağı konusunda öncü olmayı ve örnek olmayı sürdürmektedir.Sektörde edindiği yerin hakkını vermek ve siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Ürünler ve insan kaynağı konusunda kaliteyi sürekli ön planda tutan EGS ENERJİ GÜÇ SİSTEMLERİ, yatırımlarını sürdürmekte ve her zaman koşulsuz müşteri memnuniyeti ile hareket etmektedir. Sürekli olarak gelişen teknolojiyi kullanan EGS ENERJİ GÜÇ SİSTEMLERİ, ürünlerini kullanıcılardan gelen talepler doğrultusunda yenilemekte ve her zaman fiyat/performans açısından en uygun ürünleri sunmaktadır.bu nedenle dir’ki IGBT doğrultuculu kesintisiz güç kaynakları ‘nın Türkiye öncüsü olmuş ve müşterilerimizin bu üstün teknoloji ile tanışmasını sağlayan firma olmuştur.

EGS ENERJİ GÜÇ SİSTEMLERİ,Kesintisiz güç kaynağı piyasasında güvenilir, çalışmalarında hassas yaklaşımlarımızla planladığımız ve gerçekleştirdiğimiz projelerimiz hep övgü ve teşekkür ile sonuçlandırılmıştır.

EGS ENERJİ GÜÇ SİSTEMLERİ,olarak tüm müşterilerimize 7 gün 24 saat teknik servis ve mühendislik hizmeti anlayışı ile Türkiye’nin her noktasında hizmet vermektedir.İstanbul, Ankara, İzmir ,Konya ,Bursa, Adana ,Antalya, Tokat  ve Hatay şubeleri ile hizmet vermektedir.

Türkiye genelinde 13 noktada satış ve teknik ofisi bulunmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizle de tanışmaktan ve proje bazında çalışmaktan gurur duyarız.

Sizlere daha iyi hizmet vermek amacı ile sunduğumuz teklif öncesi hizmetler büyük projelerde olmaz ise olmaz haline dönüşmüştür.

Saygılarımızla,

EGS ENERJİ VE ELEKTRONİK GÜÇ SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

EGS ENERJİ İLE KARANLIĞA MAHKUM OLMAYIN.

Hakkımızda: Hakkımızda
bottom of page